loading

Фірмовий сервіс

Корпорація «Triada» є експертом у продажу м’ясної сировини.

Будучи експертами в сфері підбору м’ясної продукції, ми надаємо нашим замовникам найбільш вигідні умови, кращу ціну і якісні продукти, включаючи доставку.

Тільки якісна продукція

Фокусуємося на виняткову якість пропонованого продукту. Наші технологи ретельно за цим стежать, перевіряючи кожну партію за органолептичними та фізико-хімічними показниками

Технологічна підтримка

Ми завжди готові надати вам товар в найкоротший термін. Ми маємо висококваліфіковану логістичну команду, яка здійснить доставку товару в чітко заданий відрізок часу

Підбір унікального продукту під клієнта

Завдяки ряду стратегічних партнерств з міжнародними компаніями і маючи в портфелі ряд постачальників, які хочуть і готові працювати на українському ринку, ми готові підібрати ММО під будь-яке підприємство, враховуючи індивідуальні переваги кожного клієнта

Стратегічні партнерства

Маючи ряд ексклюзивних контрактів на систематичні поставки унікального ММО для м’ясокомбінатів по всій Україні, ми готові розширюватися і надати унікальний продукт з високим стабільно повторюваним якістю саме Вам!

Своєчасна підтримка

Ми відповімо на всі ваші запитання в найкоротші терміни і підберемо товар, який підходить саме Вам! І вже завтра він буде у Вас!

Технології « Тріада »

Ми саме той партнер, який Вам потрібен! Ви отримуєте продукцію кращої якості і точно в строк.

карта мира лупа

Ми знаємо, що якість м’ясних продуктів, вироблених для кінцевих споживачів, безпосередньо залежить від якості м’ясної сировини, що використовується в технологічному процесі його виробництва. Тому ми з особливою увагою підходимо до пошуку і постачання товарів для наших клієнтів.

Корпорація “Тріада” займається підбором продукції, яка відповідає вимогам замовника. Ми здійснюємо імпорт свинини, птиці з доставкою на ваш склад. Ви отримуєте найкращі ціни, вигідні умови і якісний товар, який відповідає вашим побажанням.

Сьогодні ми здійснюємо грамотний підбір і імпорт якісної продукції завдяки надійній партнерській мережі постачальників з Німеччини, Іспанії, Польщі, Нідерландів, Данії.

логистика

Формуючи замовлення, ми приділяємо величезну увагу оптимальному шляху доставки продукції, що дозволяє замовнику отримати товар з меншими витратами, ніж при роботі безпосередньо з виробниками. Це в першу чергу пов’язано з тим, що виробники зосереджені на виробництві продукції, а не на питаннях оптимізації логістики .

Відвантаження продукції з наших складів і транспортування на склади наших клієнтів здійснюється щодня. Наші замовники завжди можуть розраховувати на доставку в найкоротші терміни, в точно задані відрізки часу.

Незалежно від пори року і температури навколишнього середовища ви отримуєте свіжу продукцію, адже транспортування здійснюється сучасними рефрежераторами.

Сервис продажа Триада

Корпорація Тріада – Ваш надійний партнер, з яким вигідно співпрацювати, якщо Ви вирішили купити оптом м’ясну сировину для вашого підприємства. Ми забезпечуємо великі українські компанії товаром високої якості.

Завдяки наявності ряду стратегічних партнерств із зарубіжними постачальниками, Ви можете купити саме той товар, який потрібен в даний момент.

Корпорація Тріада здійснює продаж м’ясної сировини по всій Україні, доставка здійснюється до вашого складу, що є вирішальним фактором, для багатьох наших клієнтів.

Ключова функція досвідченого дистриб’ютора м’ясної сировини – забезпечення замовників якісною продукцією з найменшими затратами з боку клієнта.

Сервіс, який ми пропонуємо включає підбір товарів, їх транспортування та тимчасове зберігання. Від Вас вимагається лише зробити заявку, про решту подбають наші фахівці.

Всі наші замовники крім бездоганного сервісу і якісних товарів отримують підтримку від наших фахівців.

Подати заявку